2009. október 16., péntek

2008.07.21-Anyu,munkára...






Na,végre irunk!Anyu,már régóta szeretne csak állítólag nincs ideje,hihi,vajon miért...


így most alszok egy kicsit,addig is röviden leírjuk mi is történt idáig.Nagy utazó vagyok ahhoz képest,hogy ma lettem 5 hónapos.Voltam Romániába 2 hónaposan(anyu és apu onnan jöttek Budapestre),ott valami nem jó dolog történt ,meghalt nagypapám,így meg is tettem első nagy utamat.Amit eleinte nem igazán értettem,hol is van az ágyikóm,és sajna anyuék elég lassan értettek meg,hogy hol is van a kutya elásva,de aztán kaptam gyorsan egy hordozható ágyat,ami majdnem olyan jó volt,mint az otthoni,igy aztán én is élvezhettem a kirándulásunkat.De nem hiába mondják a nagyok,hogy otthon,édes otthon,szó mi szó ,mikor hazaértünk nem gyöztem tekergetni a nyakam és fülig érő szájjal mosolyogni,amin aztán anyuék nem győztek csodálkozni,hogy felismertem a lakást.Ha tudnátok,hogy én még mennyi mindent tartogatok,hihi!Azóta már voltam a Balatonon,a velencei tónál is,mert anyuék látva,hogy milyen jól birom az utat,most aztán visznek mindenhova csak mindig egy dologról megfeledkeznek,hogy én az ágyikomba akarok aludni,így aztán csinálok én fesztivált nekik,ha elfáradok,ezért aztán anyu most neki készült az edzésnek(így mondja ő)és naponta egyszer mindig máshol akar altatni,hát mit is mondjak elég kezdő,majd meglátjuk ki is az erősebb






ezeken még csak 2 hónapos vagyok,most tanult meg anyu ilyen képeket csinálni,pótolva ami kimaradt

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése